28.2.2015 - Kralupští Supi x Praha - 4:3


 Kralupští Supi - 4 góly
Jiří Kubrt - Lukáš Čulen, Jindřich Pytela, Josef Piskač, David Šafrata - Martin Kunšta, Jan Kravec, Radek Novotný, Lukáš Vinkler, Ondřej Lípa, Lukáš Piskač

Komentář
Hodnocení » David Šafrata

První krok k úspěchu v tomto utkaní jsme udělali již z kraje první třetiny, když se Radkovi podařilo dát první gól zápasu hned asi z druhé střely na branku, což nám pomohlo se dosat do určité herní pohody. Po tomto gólu následovala delší pasáž hry, kdy oba týmy dobře bránily a navzájem se nepouštěli do téměř žádných tutových šancí. Tuto klidnou pasáž však narušil Martin Kunšta, který v krátkém sledu prostřelil brankáře hned dvakrát a stav byl tak rázem 3:0. Tento nadějný stav ještě vylepšil Lukáš Piskač, který se skvěle nabídl na přihrávku do mezikruží a Denis Milev musel puk vytahovat už počtvrté, zatímco na naší straně skvělý Jirka Kubrt držel do této chvíle nulu! Pražáci po tomoto gólu působili již trochu odevzdaně, ale nešťastný vlastňák do naší branky jim vlil nové síly. Za stavu 4:1 tým Prahy začal opravdu tlačit a v obraném pásmu jsme se celkem zapotili. Přesto konečný stav stačili zkorigovat pouze na konečných 4:3 a radost na naší straně mohla propuknout naplno.

Pokud bych měl říct, co bylo klíčem našeho úspěchu, tak musím na prvním místě uvést parádní výkon golmana, který likvidoval jednu střelu za druhou a puky z něj nevypadávali, tudíž nedával soupeřům šanci na žádné velké dorážky a skrumáže. Já a moji kolegové v obraně jsme předvedli také zodpovědný výkon, Pražáky jsme nutili střílet z horších pozic, se kterými Jirka Kubrt neměl tolik práce. A nakonec nemůžeme zapomenout na útok, který pracoval efektivně a většinu našich tutovek dokázal přetavit v důležité góly. Zkrátka hokej je týmová hra a pokud se vše takto sejde a všichni na ledě pracují, jak nejlépe umí, tak je vysoká šance na úspěch a to jsme potvrdili.


Statistika
Góly: Novotný (Šafrata), Kunšta (Kravec), Kunšta (Vinkler), L. Piskač (Šafrata)
Diváci: 25